Політика конфіденційності 

Я, доктор Яна Токар створила програму Dr.Yana,  як безкоштовну програму. Ця ПОСЛУГА надається мною, доктором Яною Токар безкоштовно і призначена для використання в такому вигляді для ознайомлення з моєю біографією, послугами, які надаю та онлайн запису на прийом.

Ця сторінка використовується для інформування відвідувачів про політику щодо збору, використання та обробки персональної інформації, якщо хтось вирішив скористатися цим додатком. Якщо ви вирішите використовувати цей долаток, ви погоджуєтесь на збір та використання інформації стосовно цієї політики. Персональна інформація, яку я збираю, використовується для надання та вдосконалення додатку. Я не буду використовувати та передавати вашу інформацію нікому, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Збір та використання інформації

Для зручності під час користування цим додатком, я можу вимагати від вас надання мені певної особистої інформації. Інформація, яку я  проситиму, буде збережена мною та використана згідно з описаною в цій політиці конфіденційності.

Додаток використовує сторонні служби, які можуть збирати інформацію, яка використовується для ідентифікації вас.

Посилання на політику конфіденційності сторонніх постачальників послуг, що використовуються додатком.

Дані журналу
Я хочу повідомити вам, що кожного разу, коли ви користуєтесь цим додатком, у разі помилки в додатку я збираю дані та інформацію (через сторонні продукти) на вашому телефоні під назвою Log Data. Ці журнальні дані можуть містити таку інформацію, як адреса Інтернет-протоколу (“IP”) вашого пристрою, назва пристрою, версія операційної системи, конфігурація програми під час використання нашого додатку, час та дата використання додатку та інша статистика .

Постачальники послуг

Я можу наймати сторонні компанії та приватних осіб з таких причин: • сприяти покращенню цього додатку

• Надавати Послугу від мого імені; • Для надання послуг, пов’язаних із додактом; або • Допомогти мені в аналізі того, як використовується цей додаток. Я  хочу повідомити користувачів цього додатку, що ці треті сторони мають доступ до Вашої Персональної інформації. Причина полягає у виконанні завдань, покладених на них від мого імені. Однак вони зобов'язані не розголошувати та не використовувати інформацію для будь-яких інших цілей.

Безпека

Я ціную вашу довіру до надання мені вашої Персональної інформації, тому я прагну використовувати комерційно прийнятні засоби захисту. Але пам’ятайте, що жоден спосіб передачі через Інтернет, а також спосіб електронного зберігання даних не є на 100% надійним і безпечним, і ми не можемо гарантувати його абсолютну безпеку.
Посилання на інші сайти
Цей додаток може містити посилання на інші веб-сайти. Якщо ви натиснете на стороннє посилання, ви перейдете на цей сайт. Зверніть увагу, що цими зовнішніми веб-сайтами я не керую. Тому я настійно рекомендую переглянути політику конфіденційності цих веб-сайтів. Я не контролюю та не несу відповідальності за вміст та політику конфіденційності будь-яких сторонніх сайтів або послуг.
Конфіденційність дітей
Цей додаток не стосується людей віком до 18 років. Я не збираю свідомо інформацію, що ідентифікує особу дітей до 18 років. У разі виявлення, що дитина до 18 років надала нам особисту інформацію, я негайно видалю її з цього додатку. Якщо ви є батьком або опікуном і вам відомо, що ваша дитина надала мені особисту інформацію, будь ласка, зв'яжіться зі мною, щоб я змогла зробити необхідні дії.
Зміни до цієї Політики конфіденційності
я можу час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Таким чином, вам рекомендується періодично переглядати цю сторінку щодо будь-яких змін. Я повідомлю вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці.
Ця політика діє з 1.10.2020
Зв'яжіться зі мною, якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції щодо Політики конфіденційності, не соромтеся зв’язуватися зі мною особисто за адресою mail@dr-yana.com

З повагою, ваша Dr.Yana